Viking 3-1 Tromsø

TV: Se høydepunktene fra 3-1-seieren over Tromsø.

Flere nyheter
Nyheter
Ålgård-Viking på Sumo
1. runde i cupen mot Ålgård vises på TV 2 Sumo.
Nyheter
G15 til finalen i Nike cup
Vikings G15-lag kom langt i Norges største turnering i helgen.
Nyheter
Bilder: Viking 2-Vaulen ...
Vikingrekruttene vant i sin første seriekamp for året. Se bilder her.
Nyheter
Rekruttene vartet opp me...
Bare en dag etter a-laget slo Tromsø på stadion slo rekruttene til med 4-1-seier over V...
Nyheter
Les Viking-magasinet her
Her kan du lese den elektroniske versjonen av Viking-magasinet, som kom ut foran hjemme...
Nyheter
Program uke 16
Slik ser uke 16 ut for Viking.
Viking konferansesenter.
Konferanse
Viking Konferanse informasjon
Velkommen til Viking konferansesenter!
2015-drakten i salg nå.
Nyheter fra Vikingbutikken
2015-drakten i salg nå
Du finner den i Vikingbutikken.

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Vålerenga 3 7
2
team logo
Rosenborg 3 7
3
team logo
Odd 2 6
4
team logo
Start 3 5
5
team logo
Mjøndalen 3 5
6
team logo
Sarpsborg 08 2 4
7
team logo
Sandefjord 2 3
8
team logo
Molde 2 3
9
team logo
Viking 2 3
10
team logo
Strømsgodset 3 2
11
team logo
Lillestrøm 2 1
12
team logo
Stabæk 2 1
13
team logo
Aalesund 2 1
14
team logo
Haugesund 3 1
15
team logo
Tromsø 2 0
16
team logo
Bodø / Glimt 2 0
P   Name S P
1
team logo
Åsane 2 6
2
team logo
Bryne 2 6
3
team logo
Follo 2 4
4
team logo
Brann 2 4
5
team logo
Sogndal 2 4
6
team logo
Kristiansund 2 4
7
team logo
Hødd 2 4
8
team logo
Sandnes Ulf 2 2
9
team logo
Fredrikstad 2 2
10
team logo
Jerv 2 2
11
team logo
Ranheim 2 2
12
team logo
Bærum 2 1
13
team logo
Nest-Sotra 2 0
14
team logo
Strømmen 2 0
15
team logo
Hønefoss 2 0
16
team logo
Levanger 2 0
P   Name S P
1 KFUM 1 3
2 Tromsdalen 1 3
3 Harstad 1 1
4 Holmen 1 1
5 Grorud 0 0
6 Lyn 0 0
7 Mjølner 0 0
8 Senja 0 0
9 Skeid 0 0
10 Stabæk II 0 0
11 Ullern 0 0
12 Vålerenga II 0 0
13 Finnsnes 1 0
14 Kjelsås 1 0
P   Name S P
1 Raufoss 1 3
2 Ørn Horten 1 3
3 Moss 1 3
4 Kvik Halden 1 1
5 Lørenskog 1 1
6 Alta 0 0
7 Drammen 0 0
8 Lillestrøm... 0 0
9 Notodden 0 0
10 Sprint-Jeløy 0 0
11 Strømsgods... 0 0
12 Fram 1 0
13 Gjøvik-Lyn 1 0
14 Nybergsund 1 0
P   Name S P
1 Vidar 1 3
2 Flekkerøy 1 3
3 Donn 1 3
4 Egersund 1 3
5 Arendal 1 1
6 Ullensaker... 1 1
7 Fana 0 0
8 Odd II 0 0
9 Sola 0 0
10 Vindbjart 0 0
11 Odda 1 0
12 Fyllingsda... 1 0
13 Vard 1 0
14 Eidsvold 1 0
P   Name S P
1 Kongsvinger 1 3
2 Førde 1 3
3 HamKam 1 1
4 Rødde 1 1
5 Elverum 1 1
6 Strindheim 1 1
7 Aalesund II 0 0
8 Brumunddal 0 0
9 Byåsen 0 0
10 Florø 0 0
11 Molde II 0 0
12 Nardo 0 0
13 Stjørdals-... 1 0
14 Træff 1 0
P   Name S P
1 Kolbotn 2 6
2 Klepp 2 6
3 Lillestrøm 2 6
4 Røa 2 6
5 Trondheims... 2 4
6 Stabæk 2 3
7 Avaldsnes 2 3
8 Sandviken 2 1
9 Arna-Bjørnar 2 0
10 Amazon Gri... 2 0
11 Vålerenga 2 0
12 Medkila 2 0

Kalender

Se alle

A Date

    Nytt fra mediene
    • 19/04 00:55  |  Ranheim

      Neste motstander: Bryne

    • 18/04 23:54  |  Nettavisen

      Bradley har alltid en plan

    • 18/04 23:26  |  Lofotposten.no

      Stoler ikke på Molde

    • 18/04 08:49  |  Viking FK

      Sviktet i svingen

    • 17/04 20:17  |  Folkebladet.no

      Berisha åpner for å bli i Viking

    • 17/04 20:02  |  Adressa.no

      Berisha åpner for å bli i Viking -adressa.no

    • 17/04 16:09  |  Nordlys.no

      Lekström kan få beholde plassen: – Det er en jevn keeperkamp

    • 17/04 15:08  |  Ba.no

      Åsane kan overraske

    • 17/04 14:07  |  Nettavisen

      Skader og karantener i Tippeligaen

    • 17/04 13:50  |  Viking FK

      Vil fortsette der han slapp

    • 17/04 12:46  |  Folkebladet.no

      Sparket motstander i skrittet - får likevel tommelen opp av Tjærnås

    • 17/04 10:30  |  Viking FK

      Ryerson kan landslagsdebutere

    • 16/04 17:47  |  Sogndal Fotball

      Edin på landslaget

    • 16/04 16:21  |  Fjordenes Tidende

      Tatt ut på landslaget

    • 16/04 15:14  |  Sportsklubben Brann

      Enda en landslagsspiller fra Brann

    Jentefotballskole, Viking FK.
    Fotballskoler
    Jentefotballskole 25.-26. april
    Som et ledd i Vikings jentesatsing etablerer vi nå Viking jentefotballskole for ivrige fo...
    Viking - Sandnes Ulf 2-2. Publikum.
    Enkeltbilletter
    Billetter 2015
    Billetter og sesongkort kan kjøpes via internett og i Vikingbutikken Stadionparken.
    Viking 2-Vaulen 4-1. Steinthor Thorsteinsson og Julian Ryerson.
    Viking 2 nyheter
    Ryerson kan landslagsdebutere
    Julian Ryerson blir Vikings fjerde spiller i G18-troppen til Slovakia Cup.
    Viking 2-Vaulen 4-1.
    Viking 2 nyheter
    Bilder: Viking 2-Vaulen 4-1
    Vikingrekruttene vant i sin første seriekamp for året. Se bilder her.
    Ungdom nyheter
    Videre etter straffekonk
    Vikings jenter 16 måtte gjennom straffesparkkonku...
    Ida på J16-oppdrag
    Ida Giske er tatt ut på J16-landslaget til UEFA D...
    G15 til finalen i Nike cup
    Vikings G15-lag kom langt i Norges største turner...
    Michalsen inn i G18-troppen
    Stian Michalsen blir belønnet med plass i troppen...
    Foto: Idrettens fredskorps
    Viking og verden
    - Idretten er et verdensspråk
    Den 6. april sparkes både Tippeligaen og OBOS-ligaen i gang. Denne dagen er også den inte...
    Vikinghistorien vegg
    Vikinghistorien
    Historien om Viking
    ”Ballen kom fra England. Den ble skipet over Nordsjøen, vugget over havet, seilt inn i Vå...
    Z. Bytyqi
    1 1
    Veton Berisha
    1 1
    Z. Bytyqi
    1 1
    V. Nisja
    1 1
    I. Sigurðsson
    1 1

    Viking på Twitter

    Siste oppdateringer

    Live kampsenter

    • Bryne
      K.O. 18:00
      Ranheim
    • Follo
      K.O. 18:00
      Jerv
    • Kristiansund
      K.O. 18:00
      Åsane
    • Sandnes Ulf
      K.O. 18:00
      Nest-Sotra
    • Sogndal
      K.O. 18:00
      Hønefoss
    • Strømmen
      K.O. 18:00
      Bærum
    • Bodø / Glimt
      K.O. 15:30
      Odd
    • Sandefjord
      K.O. 18:00
      Sarpsborg 08
    • Stabæk
      K.O. 18:00
      Viking
    • Tromsø
      K.O. 18:00
      Lillestrøm
    • Molde
      K.O. 18:00
      Aalesund
    • Røa
      K.O. 15:00
      Arna-Bjørnar
    • Avaldsnes
      K.O. 15:00
      Kolbotn
    • Sandviken
      K.O. 15:00
      Stabæk
    • Amazon Grimstad
      K.O. 15:00
      Vålerenga
    • Klepp
      K.O. 16:00
      Trondheims-Ørn
    • Medkila
      K.O. 16:00
      Lillestrøm

    Partnere